PRODEJ
sypkých materiálů
ULOŽENÍ
sutě a zeminy
DOPRAVA
odvoz a dovoz
Aktuální ceník

Prodej štěrku Praha

Prodej štěrku Praha

Prodej štěrku Praha – Ihned k dispozici a odvozu.

Nabízíme:

  • Lomový kámen 4 – 8: nejčastěji se ve stavebnictví používá jako finální vrstva pod zámkovou dlažbu. Tento druh štěrku můžeme také použít jako přísadu do betonu.
  • Lomový kámen 8 – 16: štěrk je vhodný k údržbě cest, pod zpevněné plochy a je vhodný pod zámkovou dlažbu
  • Lomový kámen 16 – 32: tento druh štěrku se nejčastěji používá na drenáže obvodového zdiva a dále slouží jako střední vrstva pod zámkovou dlažbu
  • Lomový kámen 32 – 63: jedná se o druh štěrku, který je nejčastěji používán jako spodní vrstva pod vysoce zatěžované plochy. Je vhodný pro zahradní architekturu nebo jako základná vrstva pod zámkovou dlažbu
  • Lomový kámen 0 – 32: štěrk se používá jako střední vrstva pod zámkovou dlažbu. Štěrk je používán pro zpevnění cest. V případě zhutnění se štěrk velice dobře utáhne.
  • Lomový kámen 0 – 63: jedná se o nejhrubší štěrk z nabídky. Je používán jako podklad příjezdových cest. Štěrk je také užíván pro betonování podlah, zídek a sloupků.

 

Prodej štěrku Praha 5 – Stodůlky. Czech Steel Service s.r.o.

Štěrk 4-8mm

Štěrk 8-16mm

Štěrk 16-32mm

Štěrk 32-63mm

Štěrk 0-32mm

Štěrk 0-63mm

Jedná se o drtě neboli drcené kamenivo (štěrk). Štěrk je přírodního původu a vznikl rozrušením a následným opracováním pevné horniny. Jedná se o ostrohranný materiál s drsným povrchem a nepravidelným tvarem. Štěrk je tříděn na jednotlivé frakce a slouží jako konečný produkt pro zásypy, jako přísada do asfaltů, malt a betonových směsí.

Podívejte se na aktuální ceník, kde najdete ceny veškerých prodávaných materiálů včetně ceny za uložení stavebního odpadu.